PS4 6.72 Kırma Rehberi Burada

PS4 6.72 kırma rehberidir lütfen anlatılan adımları dikkatli ve sabırlı bir şekilde uygulayınız

Exploit tam stabil olmamak ile beraber şimdilik 5.05 kullanıcılarının jailbreakli konsollarının stabilesini kaybetmesini istemediğimizden bu güncellemeyi yapmamalarını öneriyoruz,tabiki kendi isteğiniz doğrultusunda güncellemeyi yapabilirsiniz

6.72 Jailbreak anlatımı aşağıdaki videodadır,video 6.72 versionu kıran TheFlof tarafından yayımlanmıştır

DEVAM ETMEDEN ÖNCE AŞAĞIDAKİ DİKKATLİCE OKUYUN

Bu yalnızca FirmWare 6.72'de çalışır, daha düşük bellenimdeyseniz, 6.72 ayrıntılı güncelleme dosyasını indirin ve sisteminizi güncelleyin. Daha yüksek bir ürün yazılımı kullanıyorsanız (örneğin 7.02), konsolunuz HACKED OLAMAZ.

Bu başarı iki aşamada gerçekleşir : gerçek jailbreak (JB) ve Mira + HEN (MIRA). Korsan oyunlarının veya homebrew'un çalışması için önce JB'yi, ardından MIRA'yı etkinleştirmelisiniz. Sadece onlardan biri değil, tam tersi değil. Önce JB sonra MIRA.

JB'yi gösteren bağlantıya tıklayın. Yaklaşık 20 saniye içinde, "Her şey hazır", ardından "Yeterli boş sistem belleği yok" uyarısı alırsınız. Her şey yolunda gidiyor demektir.

İşlem sırasında bir şeyler ters giderse, "Jailbreak başarısız! PS4'ünüzü yeniden başlatıp tekrar deneyin" şeklinde bir uyarı alabilirsiniz. Bu durumda, PS4'ünüzü tercihen iletişim kutusunu kapatmadan yeniden başlatmalısınız.

Sistem bir dakikadan uzun süre askıda kalırsa (yavaş internet bağlantılarında daha uzun sürebilir), PS4'ünüzü yeniden başlatın ve tekrar deneyin.

Sistem askıda kalıyorsa (anında kapanıyor gibi görünüyorsa), PS4'ün güç düğmesine (gamepad üzerinde DEĞİL) geri dönene kadar basın, ardından tekrar deneyin.

"Yeterli boş sistem belleği yok" seçeneğine tıkladıktan ve sayfa yeniden yüklendikten sonra, MIRA yazan bağlantıya tıklayın. Bu, "Hata ayıklama ayarları" menüsünün kilidini açmak için Mira + HEN'i etkinleştirir. Yaklaşık 20 saniye içinde, "Hazırsınız" ve ardından "Yeterli sistem belleği yok" uyarısını alırsınız. Her şey yolunda gidiyor demektir.

Mira'nın HEN'in olmadığı iddiaları yanlıştır, onlara inanmayın!

Bu başarı kilitleniyor ve kilitleniyor. Bazen Jailbreak'e ulaşmak için 10 kez tekrar denemeniz gerekir, bu yüzden çok kararsızdır, ancak çalışır, Hata ayıklama işlevleri bellenim 6.72'de mevcuttur.

Şimdilik, 5.05 oyunlarının çalıştığını onayladık, oyunları 5.05 ve 6.72 arasında test etmeye devam ediyoruz.

PS4 Konsolunuzun tarayıcasına şu adresi yazarak kırma linkine erişim sağlayabilirsiniz

http://ps4exploits.darksoftware.xyz/6.72/unStable/

Açılan sayfaya unStable sekmesine tıklayın,sonra tekrar açılan sayfada önce JB sekmesine tıklayın ve biraz bekleyin ve sonrasında Mira sekmesine tıklayın

Açılan JAVA Scritp sayfasında OK diyerek devam edin herşey sorunsuz oldu ise waiting for clients ve elf: 20f9a0000 elfSize: 508e8 bildirimlerini almanız gerekiyor,bildirimler geldikten sonra artık ayarlarda bulunan debug setting sekmesinden FPKG oyunlarınızı yükleyebilirsiniz

6.72 Versionda Oynanabilecek oyunlar

https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1SyqZV9EgK5J1Uq-tGjSWxE3M_A4wLQalXZXxgn_CohU/htmlview#

Henüz yorum yok.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.

https://www.jigoloilansitesi.com/kiralama/2021-istanbul-jigolo-mekanlari/CooMeet Chat - Jigolokayitci.comen iyi jigolo sitesigümüşhane jigolotürk kızları ifşaevden eve nakliyatevden eve nakliyatevden eve nakliyatevden eve nakliyatevden eve nakliyatevden eve nakliyatKocuceKo cuce