PS4 Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Torrent İndir

Yayıncı: Bandai Namco
Geliştirici: CyberConnect2
Yayın tarihi: 05.02.2016
Oyuncu sayısı: 1-8
Platformlar: PS4
Tür: Drive
Tür: 3DFighting
Dil: İngilizce ve diğerleri (Rusça)
Yaş derecesi: 12+
Bölge - Avrupa
Firmware -OFW 4.05 (Spectre Exploit + PS4HEN)

Oyun yine de oldukça basit bir dövüş sistemi olan bir dövüş oyunudur. Gerçekleştirilemeyen sadece iki tarak var ve daha da fazlasını hatırlayın. Buna ek olarak, bir dizi vuruş için düğmeler kombinasyonu tüm karakterler için aynıdır. Evet, aslında, her bir kahramanın yönetimi aynıdır, ancak spetütüler ve diğer özel teknikler her savaşçı için benzersiz bir şekilde çizilir. Listede yüz kadar savaşçı olduğu ve her ninjanın birçok resepsiyon yaptığı göz önüne alındığında, bu oldukça etkileyici bir sonuçtur.

İlk bakışta, dövüş sistemi oldukça basit görünüyor. Hikaye modunda misyonları başlatmak hiç kolay olmayacak. Yakalama daha sonra, size yöneltilen vuruş dizisinden kaçmanıza izin veren ikame tekniğinin kullanımı ve sonraki yanıt kombinasyonunun kullanılması kazanmak için yetersiz kaldığında gelecektir. Sürekli atlatmak, bir saldırı için en uygun zamanı aramak, tekniklerle denemek zorundayız. Basitliğin basit olduğunu anlamaya başlarsınız ve bir beceriniz olması gerekir. Bu düşünce, sonunda canlı oyuncularla savaşacağınız çevrimiçi modu ziyaret ettiğinizde başınızı güçlendirecek. Birkaç kavgadan sonra, ekranın öbür tarafında, gizli tekniklerle çok şey öğrendim gerçek ninjalar olduğu izlenimini ediniyor. Saldırı dizisini ezmek için başka bir açıklama yaptım, nasıl atlatılacağından emin değilim, sadece yapmam.

PS4 OYUNU İNDİR

PS4 OYUNLARINI PS4 KONSOLLARINIZA VE HARİCİ HARD DİSKLERİNİZE YÜKLEME YAPIYORUZ, İNTERNETTEN OYUN İNDİRMEK İLE UĞRAŞMAK İSTEMEZSENİZ TELEFON NUMARAMDAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ,KARGO İLE GÖNDERİM YAPABİLİRSİNİZ
İRTİBAT ve WHATSAPP : 0553-618-70-70
MCTUNA

Henüz yorum yok.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.