PS4 Call of Duty: Advanced Warfare Torrent indir

TIKLA İNDİR

Kayıt yılı: 2014

Tür: Aksiyon / Nişancı

Geliştirici: High Moon Studios

Yayıncı: Activision

Disk kodu: CUSA00803

Bölge: ABD

Yayın türü: Tam

Oyun versiyonu: 1.00

Gerekli sabit yazılım: 2.5

Sürüm tarafından kontrol edilen performans: Evet

Dil: İngilizce

Sesin Dili: İngilizce

Tanıtım: Gelecek merhamet bilmiyor. Her zamanki jeopolitik ve askeri yapıların çöküşünden sağ kurtulan eski dünyanın yıkıntıları üzerine, liderliği insanlığın iyi bir yaşam için umudunu geri getirmek istediği özel bir askeri şirket ortaya çıktı. Anarşiye karşı teknoloji, kaosta karşı demir düzeni. Savaşın devam ettiği 2054 yılına hoş geldiniz. Görev Çağrısı: Gelişmiş Savaş, yeni nesil oyun sistemlerinin tüm özelliklerini dikkate alarak üç yılda geliştirildi. Torrentgamesnet'in oyunun yaratılmasına güncellenmiş yaklaşımı, yeni taktikler uygulamamızı sağlayacaktır. Gelişmiş askeri teknoloji ve benzersiz bir dış iskelet, sıradan bir askerin beş dakika sürdüğü yerde hayatta kalmalarına yardımcı olacak! Buna ek olarak, heyecan verici bir öyküye ve yeni karakterlere sahip olacaksınız, birinin rolü Oscar kazanan Kevin Spacey tarafından gerçekleştirildi.

Call of Duty: Gelişmiş Savaş'ın planı ileride muhtemel gelecekte gelişecek ve sonuçta teknolojik ilerlemenin askeri alana girmesiyle önceden belirlenmiş olduğu ortaya çıktı.

Geleceğin bu özenle araştırılmış dünyasında, özel askeri şirketler (PMC), birçok ülkenin egemen gücü haline geldi, dışarıdan ordu çekiyor, sınırları yeniden çiziyor ve savaş kurallarını yeniden yazıyor.

Dünyanın en büyük PMC kuruluşu ve kurucusu olan Atlas Corporation'ın Jonathan Irons olayların merkez üssünde.

Gelişmiş asker:

Güçlü dış iskelet uzmanları asker eğitimi kavramını tamamen değiştirerek onları savaş sırasında ölümcül hale getirir ve ayrı askeri uzmanlık gereksinimini ortadan kaldırır.

Bu oyun unsurunun tanıtılması, oyuncu hareketlerinin mekaniğini arttırmaya, yüksek sıçrama ve yapışmayı eklemeye, görünmezlik sistemine ve biyomekaniklere, benzersiz bir güç, algı, dayanıklılık ve hız sağlama imkânı sağladı.

Ekoskeletlerin ve yeni geliştirilmiş zırhın ve silahların geliştirilmesiyle, her asker, her modda Call of Duty oyuncularının normal oyununu tamamen değiştiren manzara benzeri görülmemiş taktik özgürlük ve bağımsızlık kazanır.
Gelişmiş cephanelik:

Call of Duty: Advanced Warfare, gelecek nesil platformların gücünü kullanarak, yüksek teknolojili bir ileri düzey cephanelik ve bir dizi yetenekle oyuncuları transfer ederek onlara tamamen yeni ekipman, teknoloji, ikramiyesizlik ve hoverbikes ve özel dronlar gibi teknikler kazandıracak.

Oyuncular ayrıca, geleneksel  mühimmat ile oyun sürecinin dinamiklerini tamamen değiştiren eşsiz bir enerji silahı arasından seçim yapabilecekler.

Call of Duty: Advanced Warfare, benzeri görülmemiş güç ve taktiksel özgürlük veren eksko-kaletiklerle atıcı türünün evrim geçirir.

Henüz yorum yok.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.