Crash Bandicoot N. Sane Trilogy 4.55 Version Torrent

Yeniden yayınlanmaya Crash Bandicoot N.Sane Trilogy adı verildi. Üzerinde çalışmak, kaynak kodu yokluğunda, tüm oyunları sıfırdan yeniden kuran Vicarious Visions stüdyosu tarafından gerçekleştirildi. Bu nedenle, yeni bir eski yer oluşturdu ve bozulma dokularını HD çözünürlüğüne kadar uzatmadılar. Buna ek olarak, geliştiriciler dokunulmamış tasarım seviyeleri ve tüm oyun mekaniği bıraktı. Bu yüzden nihai ürün, yeniden yapılanma yerine bir remaster olarak düşünülmelidir. Bu nedenle üçlemenin ahlaki açıdan eskimiş olduğu düşünülmektedir, ancak sadece Crash inanılmaz bir çekiciliğe sahiptir ve şimdi ilgilenebilmektedir.

Üçlemeyle tanıştım, ilk PS 1 zamanında oynamayan neredeyse ilk oyunla başladım. İlk bakışta mükemmel grafikleri ve remasterin genel kalitesini takdir ettim, ama yakında oyun oynamak bana enginegame.net hakkında bir fikir verdi. Eski ve çarpık oyun tasarımı nedeniyle, sürekli seviyelerin geçişiyle ilgili sorunlar yaşadım. Birincisi, oyun da yüksek doğrulukla yapılması gereken çoklu atlamalar için hapsedilir. Çukurun içine düşüp, yönetimlere alışırsın, uzun zamanın var. Bazı seviyeler bile alay konusu yapılarak güçlükleri kesin doğrulukla aşmanızı sağlar.

İkincisi, zaten bahsedilen oyun tasarımı. Haritanın sıradan bölümündeki deliklerin bir kısmını siz düşene kadar göremeyebileceğiniz şekilde inşa edilmiştir. Bu inanılmaz sinir bozucu ve yorucu. Üçüncüsü, oyunun karmaşıklığı kasıtlı olarak yüksek. Oyunun çok kısa olduğunu gizler. Bu, geçen yüzyılın 90'larında ortaya çıkan projeler için tipik bir tekniktir, ancak şimdi ancak şiddetli eskirler ve mazoşistler tarafından sevilebilir.

 

PS4 OYUNU İNDİR

PS4 OYUNLARINI PS4 KONSOLLARINIZA VE HARİCİ HARD DİSKLERİNİZE YÜKLEME YAPIYORUZ, İNTERNETTEN OYUN İNDİRMEK İLE UĞRAŞMAK İSTEMEZSENİZ TELEFON NUMARAMDAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ,KARGO İLE GÖNDERİM YAPABİLİRSİNİZ

İRTİBAT ve WHATSAPP : 0553-618-70-70 
MCTUNA 

2 Responses

  1. karakartal0684
    Torrent indirmeye başlamadı neden acaba?

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.